Sendvičové panely PIR

Stavbu, zejména halovou, průmyslovou a zemědělskou (sklady, chladírny, mrazírny, chovárny) si dnes lze jen těžko představit bez použití sendvičových panelů . Rychlost a jednoduchost montáže, schopnost provádět práce i ve ztížených povětrnostních podmínkách, nízké investiční náklady, modernost a univerzálnost systému z nich dělá ten nejlepší materiál pro stavbu.

Sendvičové panely se skládají ze dvou obkladů a izolačního jádra s odpovídajícími tepelně izolačními a mechanickými vlastnostmi.

Jako obklady jsou použity ocelové plechy, oboustranně pozinkované, s organickým polyesterovým lakem s tloušťkou povlaku 25 mikronů. Gór-Stal již léta spolupracuje s renomovanými evropskými a asijskými ocelárnami. Organicky potažený plech podléhá neustálé kontrole po každém výrobním procesu v ocelárnách a po dodání do skladu v Gorlicích.

Stěnové sendvičové panely

Při výběru stěnových sendvičových panelů pro stavbu obvodových stěn je třeba kromě parametrů, jako je energetická účinnost (úspora energie a tepelná ochrana) nebo odolnost vůči vysokým teplotám (požární odolnost), brát v úvahu také vlastnosti jako: životnost a vodotěsnost odolnost proti korozi, propustnost vzduchu a tepelné zatížení vnějších obkladů.

Unikátní receptura PIR pěny, vysoká kvalita ocelových plechů používaných pro výrobu obkladů a precizně vyrobené montážní doplňky umožňují Gór-Stal poskytovat svým zákazníkům bezpečnost a stabilitu mechanických a izolačních parametrů sendvičových panelů.

Střešní sendvičové panely

Střešní sendvičové panely jsou ideální pro pokrytí průmyslových a skladových objektů. Při jejich výběru je třeba zohlednit tyto parametry: nosnost a statika, odolnost proti soustředěnému zatížení, pevnost, rázová houževnatost, požární odolnost, neprůzvučnost, energetická náročnost, životnost, nepropustnost dešťové vody, odolnost proti korozi.

Chladicí sendvičové panely

Chladírenské sendvičové panely jsou speciálním typem sendvičových panelů určeným pro výstavbu objektů, kde je teplota do -40 stupňů C. Jsou vyrobeny z materiálů odolných nízkým teplotám a deformacím. Splňují také všechny hygienické požadavky. Zajišťují těsnost zařízení a ochranu proti plísním a houbám.